Освітнє підсилення допомоги для закладів освіти Драбівської громади від дитячого фонду ООН UNICEF

Освітній процес - це невід'ємна складова розвитку громади,  адже ми формуємо наші майбутні покоління.

«Школа в коробці» – 11  боксів під такою назвою вручила селищний голова Світлана Орел  закладам  освіти Драбівської територіальної  громади від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Набір містить велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів. Зокрема маркери, пензлі, крейду, ручки, олівці, лінійки, зошити тощо. Такі набори  вже скоро будуть у використанні першокласників, адже це дуже зручно й урізноманітнює як навчання, так і дозвілля дітей.

Також було продовжено  передачу  медичних  наборів, придбаних  за кошти місцевого бюджету, для надання невідкладної допомоги учасникам освітнього процесу.