Соціальні послуги, як важливий фактор покращення якості життя сімей громади

Діяльність комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Драбівської селищної ради спрямована на здійснення соціальних заходів, метою яких є вихід вразливих сімей із складних життєвих обставин, в яких вони опинилися та які вони не в змозі самостійно подолати за допомогою наявних засобів і можливостей, створення умов для самостійного розв'язання життєвих проблем, що виникають в сім'ях та повернення до повноцінного життя родин.

Так, відповідно до плану роботи комунального закладу 17.05.2023 року працівниками центру було відвідано 6 сімей (16 дітей) , які отримують послуги в КЗ «ЦНСП» Драбівської селищної ради в с. Білоусівка, с. Михайлівка, с. Драбове-Барятинське, с. Перервинці, с. Привітне, с. Тополі з метою моніторингу ситуацій у цих сім’ях. З отримувачами послуг обговорено невирішені питання для корегування планів робіт відповідно до нововиявлених проблем у родинах. З дорослими членами родин проведено профілактичні бесіди щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов проживання та забезпечення належного догляду за дітьми. Деяким родинам надано консультації правового характеру.