ДЮСШ «Слов’яни» переможці чемпіонату з дзюдо пам'яті А.П. Усенка

20 - 21 травня в м. Яготин проходив відкритий чемпіонат Громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно - спортивне товариство "Колос" " з дзюдо пам'яті А.П. Усенка, серед юнаків та дівчат 2010-2012 р.н., юніорів, юніорок, чоловіків та жінок.

Вихованці Драбівської  дитяч-юнацької спортивної школи «Слов’яни» взяли участь у чемпіонаті та повернулися додому з нагородами.

1 день змагань серед юнаків та дівчат 2010-2012 р.н. – здобутки:

І місце вибороли: Шурубура Владислав (в.к.46 кг), Конюшенко Микола (в.к.42 кг), Ясько Ігор (в.к.38 кг) тренер Петренко Т.П.;

Потіс Влад (в.к. 42 кг) тренери Моісєєв В.В., Стьопочкіна О.М.;

ІІІ місце посла Ємельяненко Олександра (в.к.63 кг.) тренери Моісєєв В.В., Стьопочкіна О.М.;

На V місці - Галаган Іван (в.к.55 кг) тренери Моісєєв В.В., Стьопочкіна О.М.

1. день змагань серед юніорів, юніорок, чоловіків та жінок – здобутки:

І місце вибороли: Перепелиця Роман (в.к.50 кг) тренер Петренко Т.П.;

ІІ місце здобула Мехеда Єва (в.к.70 кг) тренер Петренко Т.П.; Десятник Каріна (в.к.63 кг) тренери Моісєєв В.В., Стьопочкіна О.М.;

ІІІ місце посіли Перепелиця Роман (в к.55 кг) тренер Петренко Т.П.; Богославець Анастасія (в.к.57 кг) тренери Моісєєв В.В., Стьопочкіна О.М., Крицький Максим (в.к.66 кг);

V місце посів Мухортов Максим (в.к.66 кг) тренери Моісєєв В.В.,           Стьопочкіна О.М.

Вітаємо дзюдоїстіз з перемогою. Дякуємо тренерам за підготовку спортсменів до Чемпіонату.