Вшанували пам'ять українських героїв

23 травня українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття. Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю.

Тож зранку, на площі біля Центру культури і дозвілля, керівництво громади та небайдужі громадяни поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за єдність і незалежність України» в знак щирої шани і подяки за їх героїчний подвиг та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

Сьогодні це свято – не лише данина пам’яті героям та героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України.

Указом Президента України від 21.07.2022 року № 523 орденом за Мужність ІІІ ступеня  (посмертно) нагороджено Герасимчук Марину Павлівну. Драбівський селищний голова Світлана Орел та представник центру комплектування вручили Державну нагороду синові загиблої  Олександру.

Низький уклін та вічна пам’ять Героям!