Відбувся благодійний концерт "Мистецтво продовжує життя"

В рамках проєкту "Таланти рідної землі", 19 травня, відбувся благодійний концерт "Мистецтво продовжує життя", за участі Народного аматорського хору народної пісні "Козацька слава",  Народного аматорського оркестру народних інструментів, солістки Драбівської ДШМ Марії Шемігон та вихованців Зразкового ансамблю танцю "Дивоцвіт".

Концерт є своєрідним творчим підсумком навчального року для учнів та викладачів мистецької школи.

На сцені виступали колективи та сольні виконавці, а в залі зібралася велика кількість шанувальників, які щедро аплодували артистам. Концертна програма була досить різноманітна і цікава.

Під час концерту були зібрані кошти у сумі 5 200 грн., які будуть передані на потреби Збройним Силам України.