Драбівський ЦНАП провів першу реєстрацію шлюбу

Реєстрація актів цивільного стану належить до тих адміністративних послуг, які є особливо потрібними серед населення.

Сьогодні, 30 травня, Центр надання адміністративних послуг Драбівської селищної ради провів першу реєстрацію шлюбу.

Відвідала церемонію, привітала подружжя Артема та Євгенії селищний голова Світлана Орел, яка підтримала пару, що була вимушена покинути домівку через війну та знайти тимчасовий прихисток на території Драбівської громади. Світлана Іванівна побажала молодятам  крокувати в парі рука об руку, поважати і кохати одне одного все життя.

Мета селищної ради – робити все необхідне для того, щоб забезпечити громадян повним спектром послуг, яких вони потребують в одному місці.

Додамо, що у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Драбівської селищної ради можна отримати інші послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану з 25 травня 2023 року.