Увага! Оголошуємо результати відкритого турніру з дзюдо на призи Драбівської селищної ради

Нагадуємо, що вчора  30 травня у спортивному комплексі Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради пройшов відкритий турнір з дзюдо на призи Драбівської селищної ради серед юнаків і дівчат 2007-2008, 2009-2010 років народження в підтримку Збройних Сил України.

За підсумками турніру маємо наступні результати:

І місце вибороли: Ясько Ігор (в.к. 35 кг), Перепилиця Роман (в.к. 50 кг), Петренко Лілія (в.к.48 кг), Перепелиця Роман (в.к. 55 кг)- тренер Петренко Т.П.; Десятник Карина (в.к. 70 кг) – тренер Моісєєв  В.В.

ІІ місце посіли: Конюшенко Микола (в.к.42 кг), Шурубура Владислав (в.к. 46 кг), Цінченко Владислав (в.к.66 кг), Резнер Нікіта (в.к. 60 кг) – тренер Петренко Т.П.; Бахміт Вікторія (в.к. 44 кг), Литовченко Вікторія (в.к. 44 кг), Крицький Максим (в.к. 73 кг) - тренери Моісєєв В.В., Стьопочкіна О.М.

На ІІІ місці: Ясько Ігор (в.к. 38 кг), Убовіченко Вадим (в.к. 38 кг), Цюра Вадим (в.к. 55 кг), Осадчий Владислав (в.к. +66 кг), Белих Владислав (в.к. 46 кг), Цінченко Владислав (в.к. 60 кг), Ситник Юлія (в.к. 57 кг), Мехеда Єва (в.к. 70 кг), Калина Олександр (в.к. 60 кг) – тренер Петренко Т.П.; Потіс Владислав (в.к. 42 кг), Радченко Артем (в.к. 55 кг), Решетун Артем (в.к. +81 кг) - тренери Моісєєв В.В., Стьопочкіна О.М.

V місце дісталося Бойку Дмитру – тренер Петренко Т.П.

Вітаємо з перемогою, бажаємо ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх, постійно працювати над собою і сміливо перемагати будь-який свій страх. І нехай чим далі, тим більше у вас буде перемог і гідних нагород!

Дякуємо тренерам, за професіоналізм, за допомогу та підтримку, чітко організовану роботу, мудрі поради і доброту.