Підтримка дітей - першочергове завдання селищної ради

Ми продовжуємо працювати, волонтерити, допомагати, підтримувати та оберігати тих, хто потребує цього у часи війни.  Діти є найбільш вразливими від подій сьогодення. Втамувати їхній біль неможливо, проте можемо хоч на мить їх відволікти та подарувати позитивні емоції.

Сьогодні, у Міжнародний День захисту дітей, селищний голова Світлана Орел вручила подарунки  8  дітям, батьки яких загинули та зникли безвісти, захищаючи Україну,  її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Разом із подарунками діти наших Героїв отримали частинку тепла, радості та добра. В це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Підтримка дітей, батьки котрих віддали життя за незалежність і не повернулися з війни додому – це першочергове завдання селищної ради.