Чарівна країна дитинства

Традиційно, 1 червня у Драбівській громаді пройшло радісне свято дитинства – Міжнародний день захисту дітей.

У святковому залі Центру культури і дозвілля для дітлахів був організований святковий концерт за участі юних талантів Драбівської дитячої школи мистецтв та Будинку дитячої і юнацької творчості, а також діти пепеглянули повчальний і захоплюючий мультфільм.

Далі всі охочі мали нагоду взяти участь у літературній вікторині, ознайомитись з професією рятівників-пожежників. Найспритніші могли перевірити власні сили на туристичній смузі перешкод, спортивних конкурсах та іграх. Малюки каталися на маленьких автомобілях та залюбки фотографувалися з ляльками, розмалювались аквагримом і були яскраві та неймовірні.

На захід сьогодні завітала не тільки малеча а й учні Драбівського, Митлашівського, Михайлівського, Драбове-Барятинського,  Золотоношківського, Нехайнівського, Перервинцівського Закладів загальної середньої освіти.

Працівниками клубних закладів громади сіл Білоусівка, Жорнокльови, Митлашівка, Нехайки, Левченкове також проведені розважальні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Діти отримали масу позитивних емоцій, залишилися задоволені, радісні та щасливі.

Сьогодні майже всі дитячі бажання були виконані, та залишилося одне: «Миру нашій Україні».

Мирного неба і щасливого дитинства!