Безпека людей понад усе

З часу введення в дію Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" країна перейшла на новий формат життя та роботи. Наразі частина майна Драбівської селищної ради активно долучені до питань волонтерської роботи, а саме ряд нерухомого майна комунальної власності використовується для забезпечення тимчасового перебування громадян, що були змушені покинути свої домівки

З метою збереження життя людей, що перебувають в визначених закладах, належного утримання нерухомого майна (приміщень) комунальної власності,  відповідно до п. 2.5 розділу ІІІ Правил пожежної безпеки в Україні «У будинках, крім будинків V ступеня вогнестійкості, дерев’яні елементи горищних покриттів (крокви, лати) повинні оброблятися засобами вогнезахисту, які забезпечують І групу вогнезахисної ефективності» 30 травня 2023 року ліцензіатом надання даних послуг проведено вогнезахисну обробку дерев’яних елементів даху приміщень де проживають ВПО.

Даний вид робіт в 2023 році заплановано провести на об’єктах комунальної власності, в яких надають медичні послуги.