Вітання селищного голови працівникам засобів масової інформації

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!
Неможливо уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації, комунікаційних мереж, особистого неупередженого осмислення подій фактів журналістами, чесного їх оприлюднення.
          Ви продовжуєте кращі традиції вітчизняної і світової журналістики, несете правду про найважливіші події життя країни, області, громади.

Бажаю вам натхнення, реалізації творчих задумів, високих рейтингів та численної аудиторії. Нехай  ваша інформація завжди буде найсвіжішою і найцікавішою, а життя сповнене тільки приємних новин.

У цей святковий для вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоровя, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою

Селищний голова                                                       Світлана ОРЕЛ