Співпраця Драбівської селищної ради та французької міжнародної організації «Тріангль Женерасьон Юманітер» (TGH)

В рамках тісної співпраці Драбівської селищної ради та французької міжнародної організації «Тріангль Женерасьон Юманітер» (TGH)  8 червня  відбулася ділова зустріч селищного голови Світлани ОРЕЛ із фахівцем з моніторингу  міжнародної гуманітарної організації  Йосипом МУКЕРАДЗЕ. У ході зустрічі  обговорено та визначено ряд питань стосовно роботи організації на території громади,  підтримки та допомоги  для груп та окремих осіб, які пережили складні життєві обставини, або перебувають у кризовій ситуації, у тому числі ВПО.

Обговорено важливі питання для переселенців, зокрема адаптації, інтеграції в життя та соціалізації. Визначено потреби у гуманітарній та іншій допомозі.

Дякуємо гуманітарній  організації «ТРІАНГЛЬ ЖЕНЕРАСЬОН ЮМАНІТЕР» за надану допомогу внутрішньо переміщеним людям, які знайшли прихисток у Драбівській громаді!