До відома громадян, що перебувають на квартирному обліку

До відома громадян, що перебувають на квартирному обліку

Виконавчий комітет Драбівської селищної ради Золотоніського району Черкаської області нагадує, що згідно з пунктом 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених постановою ради міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470 та на виконання постанови КМУ від 11 березня 2011 року №238 «Про єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті селищної ради та потребують поліпшення житлових умов, в терміновому порядку необхідно пройти щорічну перереєстрацію.

Більшість громадян, які перебували на квартирному обліку, не поновлювали свої облікові справи більше 10-15 років. Разом з тим, на громадян покладено обов’язок щорічно проходження перереєстрації та надання документів, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку.

Метою вказаної перереєстрації є створення чіткого та прозорого обліку.

Для перереєстрації необхідно надати:

1.Довідку про склад сім’ї;

2.Довідку з місця роботи (для молодих фахівців, педагогічних та медичних працівників, працівників Національної поліції та ін.);

3.Копію ідентифікаційного номера на кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (для громадян, які раніше такий номер не надавали);

4.Акт обстеження житлово-побутових умов;

5.Довідку реєстраційної служби ( про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень) та довідку з КП «ЧООБТІ» в смт.Драбів щодо наявності/відсутності власності на житлове приміщення;

6.Копія паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (1,2 та сторінку реєстрації);

7.Копію свідоцтв про народження малолітніх (неповнолітніх паспорт у формі ІD картки) членів родини, які перебувають на квартирному обліку;

8.Копію свідоцтва про право власності на житло (договору купівлі продажу, дарування, спадщини та ін. для громадян, які раніше такі відомості не подавали);

9.Копію свідоцтва про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;

10.Документ, що підтверджує пільгу черговика.

Прийом документів буде проводитися до 16 год. 15.06.2023 у кабінеті №210 адміністративного приміщення Драбівської селищної ради за адресмою: вул.Центральна, 69, смт Драбів.

Телефон для довідок: 096-802-45-37.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.