Бібліотеки громади приєдналися до святкування Дня Конституції України

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України. Конституція України - це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в наше життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, прав і свобод людини.

До знаменної дати, бібліотечними установами Драбівської громади презентуємо правовий орієнтир «Конституція - фундамент суверенітету», історико-документальний екскурс «Конституція України - основний Закон держави», проведено інформ-хвилини «Закони знай, вивчай, поважай».

Представлені книжкові видання та проведені заходи висвітлюють історію української Конституції та конституційного процесу в Україні з найдавніших часів до сьогодення та дають можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції.

Також читачі бібліотек приєдналися до Всеукраїнського челенджу до Дня Конституції України.

Вітаємо зі святом і запрошуємо відвідати бібліотеки Драбівської громади.