Кожен візит пошани до довгожителів - це ще одна прочитана сторінка надзвичайно цікавої книги про життєві історії мешканців Драбівщини

На зображенні може бути: 4 людини

28 червня 2023 року житель смт Драбів МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ БЕЛИХ відмітив свій 90-річний ювілей.

З радістю зустрів він на своєму затишному, квітучому подвір‘ї бажаних гостей - селищного голову СВІТЛАНУ ОРЕЛ та представників Організації ветеранів Драбівської селищної ради ВАЛЕНТИНУ КРОКОСЕНКО і ЛЮБОВ ЯРЕМЕНКО, які привітали його з ювілеєм, поспілкувалися, переглянули сімейні фотографії, дізналися про життєвий і трудовий шлях, подякували за вагомий особистий внесок у популяризації кінофікації на селі. Саме цій справі він присвятив найкращі роки свого життя і отримав за свою працю чимало Почесних грамот і відзнак.

На сьогодні ювіляр цікавиться подіями, які відбуваються в Україні, засуджує агресію росії, з насолодою працює на присадибній ділянці, радіє успіхам дітей, внуків і правнуків.

Тож бажаємо Миколі Андрійовичу міцного здоров‘я, активного довголіття і ПЕРЕМОГИ!