Вітання селищного голови з Днем медичних працівників

Шановні працівники сфери охорони здоровя

Драбівської громади!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святомДнем медичних працівників!

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дарлюдське життя!

У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.

Нехай же Господь за вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Бажаю вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і добробуту у вашій роботі!

Дякую вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

Успіхів  у вашій благородній справі!

Миру та Перемоги!

З повагою

Селищний голова                                                                                                                 Світлана ОРЕЛ