28 ЛИПНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ. День Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують памʼять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Руси України.

Наша історія багата яскравими перемогами і гіркими поразками, щасливими моментами і болючими подіями, великими постатями та людьми, які постійно прагнуть нас знищити. Але ми вистоємо! Ми вільні і незламні, ми найбагатші, бо маємо свою історію!

З нагоди визначної дати працівники бібліотек Драбівської громади підготували тематичну експозиції, книжкові викладки, проведено міні-інформіни. Запрошуємо до огляду.

МИ БУЛИ, МИ Є І МИ БУДЕМО!

МИ ЄДИНІ!

МИ СИЛЬНІ!