В Драбівській громаді відзначили День Української Державності

28 липня в Україні вдруге відзначається День Української Державності, встановлений Указом Президента України від  24 серпня 2021 року № 423.

З нагоди цієї величної події у Драбівській територіальній громаді пройшли урочисті заходи, участь у яких взяли представники органів  влади, правоохоронних органів, установ, громадськість та жителі територіальної громади.

Ранок цього дня розпочався із урочистого підняття державного прапора України та покладання квітів до пам`ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України», вшануванням хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу України.

З нагоди державного свята голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради за значний особистий внесок у зміцнення української державності працівнику Драбівської селищної ради, учаснику бойових дій Руслану Яненку.

Очільниця громади також приєдналась до цього привітання та подякувала Руслану за активну громадянську позицію.

Слава Українським Героям! Слава Україні!