Відбулося засідання організаційного комітету з проведення громадського обговорення кандидатури старости Білоусівського старостинського округу

Сьогодні, 31 липня, в Драбівській селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з проведення громадського обговорення кандидатури старости Білоусівського старостинського округу Драбівської селищної ради.

На початку засідання Зореслав Рудченко, голова оргкомітету,  повідомив, що відповідно до розпорядження селищного голови від 25.07.2023 № 57 – р «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Білоусівському старостинському окрузі Драбівської селищної ради» на громадське обговорення на посаду старости Білоусівського старостинського округу селищним головою винесено кандидатуру Скиби Наталії Василівни, а  також ознайомив присутніх з Порядком проведення громадського обговорення кандидатури старости у Драбівській селищній раді, затвердженим рішенням сесії Драбівської селищної ради.

Організаційний комітет прийняв рішення провести 7 серпня 2023 року громадське обговорення кандидатури Скиби Н.В. на посаду старости  Білоусівського старостинського округу шляхом  опитування  жителів села Білоусівка під час подвірного обходу та фіксування результатів опитування, та  провести 12 серпня 2023 року громадські слухання в приміщення Білоусівського сільського Будинку культури № 2.