ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛОУСІВКА!!!

Громадське обговорення

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛОУСІВКА!!!

Відповідно до розпорядження Драбівського селищного голови від  25.07.2023 № 57 – р «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Білоусівському старостинському окрузі Драбівської селищної ради» на громадське обговорення на посаду старости Білоусівського старостинського округу селищним головою винесено кандидатуру СКИБИ Наталії Василівни.

7 серпня  2023 року буде проведено опитування жителів села Білоусівка щодо  підтримки запропонованої кандидатури шляхом подвірного обходу.

Запрошуємо всіх жителів села Білоусівка, які мають  право голосу на виборах, взяти участь в опитуванні.

Оргкомітет з проведення громадського

обговорення кандидатури старости