Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Драбівської селищної ради

01 серпня 2023 року заступник селищного голови Зореслав Рудченко провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Драбівської селищної ради.

Учасники засідання розглянули низку важливих питань. Зокрема,   Охрімчук Василь, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Золотоніського районного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, та Чала Ольга, лікар-бактеріолог, поінформували про утримання джерел водопостачання відповідно до вимог санітарного законодавства на території селищної ради.  М’якиш Сергій, начальник караулу 5 ДПРЧ 6 ДПРЗ ДСНС України у Черкаській області, та Лісовий Іван, начальник КП Драбівське ВУЖКГ, проінформували  про стан джерел протипожежного водопостачання на території громади.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.