Збережемо від пошкоджень кабельні лінії зв’язку!

Шановні жителі Драбівської громади!

Повідомляємо вас про те, що в адміністративних межах Драбівської селищної територіальної громади прокладені кабельні, сільські з’єднувальні та інші лінії зв’язку, безпосереднє обслуговування яких виконує дільниця транспортної мережі м. Золотоноша (ДТМ №123/2) Черкаської філії АТ «Укртелеком». По вказаних кабелях зв’язку працюють важливі абоненти державного значення і у випадку їх пошкодження простій зв’язків цих абонентів завдасть великих збитків державі. Всі ці збитки, разом із значними затратами на відновлення кабелю, будуть відшкодовані з замовників, виконавців робіт та власників (орендарів) землі. Крім цього, відповідно до ст. 360 Кримінального кодексу України за пошкодження кабельних ліній зв’язку передбачена кримінальна відповідальність.

В зв’язку з цим, враховуючи вимоги п. 21 та п. 23 Правил охорони ліній зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 № 135, Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та з метою запобігання пошкоджень кабельних ліній зв’язку, що належать АТ «Укртелеком», при виконанні будь-яких землерийних та будівельних робіт в охоронній зоні кабелів зв’язку (крім розриття грунту на глибину менше 30 см) необхідно обов’язкове погодження зазначених питань з представником ДТМ № 123/2 м. Золотоноша, вул. Черкаська, 24, телефон: 091-114-84-33.