ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛОУСІВКА!!!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛОУСІВКА!!!

Відповідно до розпорядження Драбівського селищного голови від  25.07.2023 № 57 – р «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Білоусівському старостинському окрузі Драбівської селищної ради» на громадське обговорення на посаду старости Білоусівського старостинського округу селищним головою винесено кандидатуру СКИБИ Наталії Василівни.

12 серпня  2023 року о 10.00 у Білоусівському сільському Будинку культури №2 буде проведено завершальний етап громадського обговорення – громадські слухання щодо  підтримки запропонованої кандидатури старости.  Громадяни, які не змогли взяти участь в опитуванні, мають змогу підписати підписні листи під час громадських слухань.

Запрошуємо всіх жителів села Білоусівка на громадські слухання.

Оргкомітет з проведення громадського

обговорення кандидатури старости