Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян

09 серпня під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Драбівської селищної ради, заступника голови Комісії Красохи Ольги Сергіївни відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання одноразової грошової допомоги жителям Драбівської громади.

Від  жителів  громади  до селищної ради у липні-серпні  надійшло  14  заяв про надання грошової допомоги, з них 8 заяв про  виділення коштів на лікування,  1 заява на поховання особи, від поховання якої відмовились рідні, 5 заяв на вирішення складних життєвих обставин.

Під час розгляду звернень Комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження  матеріально-побутових умов сім’ї, актах обстеження домоволодінь, які зазнали ушкодження внаслідок негоди та інші документи.

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної  ради.