Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 10 серпня 2023 року, під головуванням селищного голови Світлани Орел відбулось засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Перед початком розгляду питань порядку денного учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії  російської  федерації проти України.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули та затвердили низку рішень з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, заслухали начальника відділу освіти селищної ради Василя Баштана про стан підготовки закладів освіти громади до нового навчального року. Володимир Кутовий, начальник відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури виконавчого апарату селищної ради, представив Положення про систему енергетичного менеджменту, яке одноголосно було підтримане членами виконавчого комітету.

Питання сфери соціального захисту жителів громади та неповнолітніх представили на засіданні виконкому Тетяна Перепелиця, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради, та Леся Гайдай, начальний служби у справах дітей селищної ради.

Члени виконавчого комітету схвалили проєкт рішення селищної ради щодо внесення змін до бюджету Драбівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались  вирішення житлово-комунальних питань громади.

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на офіційному сайті Драбівської територіальної громади у встановлений чинним законодавством термін.