Вітання селищного голови з Днем молоді

Шановне  молоде покоління Драбівської громади!

Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, створювати щось нове та цікаве, дивувати  світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.

Ваше сьогодення — лише початок життєвого шляху, коли душу та серце переповнює романтика, рішучість та цілеспрямованість. Це час кохати та мріяти, час становлення, професійного вибору, час планування майбутнього.

Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава у війні з рашистським агресором відстоює суверенітет і територіальну цілісність. Сьогодні молодь нашої країни налаштована на боротьбу, волонтерство і ПЕРЕМОГУ щодня ризикуючи життям заради МИРУ та спокою на рідній землі.

Тож прийміть найщиріші вітання  з Днем молоді. Нашій громаді потрібні ваші знання, талант і завзята енергія, задля побудови успішного та щасливого майбутнього українського народу.

Не втрачайте оптимізму! Творіть добро! Ідіть до своєї мети! Мрійте! Надихайте! Перемагайте!

Пам’ятайте, що саме Ви – майбутнє нашої держави!

Бажаю всім здоров’я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів. Вірю у ваше майбутнє і вашу щасливу долю!

Зі святом вас!

Селищний голова                                       Світлана ОРЕЛ