Рішення виконавчого комітету 10.08.2023

1.  Про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту.

2. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою ТОВ «Електро Світ».

3. Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року.

4. Про виконання відділом з питань оборонної роботи, цивільного захисту   та взаємодії з правоохоронними органами  делегованих повноважень.

5. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми забезпеченя обороноздатності та мобілізаційної підготовки  Драбівської територіальної громади на 2023-2024 роки».

6. Про надання одноразової грошової допомоги жителям Драбівської  громади.

7. Про відшкодування витрат на поховання.

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги дітям із малозабезпечених, неблагополучних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

9. Про надання дозволу неповнолітній ХХХХХХ  на поділ спадкового майна.

10. Про визначення порядку участі батька у вихованні малолітньої дитини.

11. Про видалення аварійних, сухостійних дерев на території Драбівської селищної територіальної громади.

12. Про схвалення проєкту рішення Драбівської селищної ради «Про внесення  змін до рішення селищної  ради від 20.12.2022 № 28-13/VІІІ «Про бюджет Драбівської селищної територіальної  громади на 2023 рік».

Протокол засідання виконавчого комітету 10.08.2023

План засідання виконкому 10.08.2023