Відбулося засідання постійної комісії Драбівської селищної ради

Сьогодні, 16 серпня, відбулося засідання постійної комісії селищної ради з  питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, яке провів голова комісії Олег Просяник.

В роботі комісії взяли участь начальники відділу освіти селищної ради Василь Баштан та відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури виконавчого апарату селищної ради  Володимир Кутовий.

Фото без описуОпрацьовано та підтримано проєкти рішень про перейменування вулиць в Драбівській селищній територіальній громаді, прийняття об’єкту нерухомого майна до комунальної власності Драбівської селищної територіальної громади, прийняття у комунальну власність окремо визначеного майна та передачу його в оперативне управління відділу освіти селищної ради. Схвалено внесення змін до деяких рішень селищної ради.

Всі розглянуті профільні питання комісія рекомендувала розглянути на черговій 34 сесії селищної ради.