В громаді відкрито Центр громадських організацій

18 серпня 2023 року, напередодні Дня Незалежності, у Драбівській громаді гостинно відкрив свої двері оновлений Центр громадських організацій.

Ошатні кімнати для проведення зустрічей та дозвілля були відремонтовані та облаштовані силами ветеранського активу первинної ветеранської організації смт Драбів (голова Валентина КЛИМЕНКО), ветеранів первинної організації с.Нехайки (голова Катерина ТИЩЕНКО), членів ГО «Асамблея інвалідів Драбівщини» (голова Ольга СОТНИК).

Ініціатором і координатором проекту виступила голова Організації ветеранів Драбівської селищної ради Валентина КРОКОСЕНКО.

На відкриття Центру завітали Драбівський селищний голова Світлана ОРЕЛ, делегації ветеранів з Гребінківської громади Полтавської обл. на чолі з головою Валентином НЕРУШЕМ та Катеринопільської громади на чолі з головою Миколою ПОЛІЩУКОМ, які поділились досвідом своєї роботи та ознайомились з нашими напрацюваннями.

На початку зустрічі всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про наших полеглих Героїв.

Фото без опису               Фото без опису