Де отримати безкоштовні препарати у Драбівській громаді за програмою "Доступні ліки"

Програма «Доступні ліки»: де отримати безкоштовні препарати у Драбівській громаді

Державна програма реімбурсації «Доступні ліки» реалізується  для лікування найбільш поширених хронічних захворювань в Україні.

Пацієнти, які потребують амбулаторного лікування, можуть отримати лікарські засоби, що входять до програми, безоплатно або з невеликою доплатою, для лікування таких захворювань:

• серцево-судинні захворювання

• бронхіальна астма

• цукровий та нецукровий діабет

• розлади психіки та поведінки

• епілепсія

• хвороба Паркінсона

• хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ)

• стани, які потребують імуносупресивної терапії.

З  31 серпня  цього року у програмі "Доступні ліки" будуть доступні тест-смужки для визначення рівня глюкози та знеболювальне для паліативних пацієнтів.

Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові для індивідуального глюкометра застосовують хворі з встановленим діагнозом «Цукровий діабет першого типу».

Загалом оновлений реєстр «доступних ліків»  включає 411 лікарських засобів, 72 – препарати інсуліну, 9 – комбінованих лікарських засобів, 23 – медвироби (тест-смужки).

Отримати необхідні ліки безкоштовно, або з невеликою доплатою можна в будь-якій аптеці, яка має наліпку «Тут є “Доступні ліки”», а ті, де можна отримати інсулін, мають наліпку «+Інсуліни».

Знайти найближчу аптеку можна за телефоном 16-77 (контакт-центр

НСЗУ).  Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – безоплатні.

За даними  НСЗУ  (е-дані) у  Драбівській  громаді    за е-рецептами працюють такі  аптеки та аптечні  пункти:

Аптечний заклад

Аптечний пункт  № 1   ЧОКП «Фармація»

с.Білоусівка, вул. Козацька, 13

Аптечний пункт  № 2   ЧОКП «Фармація»

с-ще Драбове-Барятинське,

вул. І.Франка, 2А

Аптечний пункт  № 3   ЧОКП «Фармація»

с. Нехайки, вул. Хмельницького,6

Аптека № 11 ТОВ «Слобожанська фармацевтична компанія»

смт Драбів, вул. Центральна, 20А20Б

Аптека № 51 «Подорожник»

смт Драбів, вул. Центральна, 30

Аптека № 41   ТОВ Юнія-Фарм»

смт Драбів, вул. Центральна, 26

Аптека № 333

ТОВ «Комфортна аптека»

смт Драбів, вул. Шевченка,1

Аптечний пункт № 7    ТОВ «Комфортна аптека»

смт Драбів, вул. Садова,1

Аптечний пункт № 2 ФОП Байда Л.Т.

смт Драбів, вул. Садова,1

Аптека № 8

ТОВ «Фармація Черкащини»

смт Драбів, вул. Центральна, 32

Із детальною  інформацією  за якими програмами е-рецепту працюють аптечні заклади у громаді,  можна ознайомитися на сайті НСЗУ                      (Е-ДаніАналітичні панелі (Дашборди)  → Реімбурсація (Доступні ліки) Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за еРецептом→ Черкаська область→Драбівська громада).