Грошова допомога від Благодійного фонду “Право на захист”

Сьогодні з метою підтримки громадян, які вимушено залишили свої домівки в  Драбівській громаді  в приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Драбівської селищної  ради працювала мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист”.  Спеціалістами фонду проведено збір даних внутрішньо переміщених осіб для отримання фінансової допомоги.

Дякуємо Благодійному фонду «Право на захист» та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Нагадуємо, що звернутися по допомогу від УВКБ ООН можуть внутрішньо переміщені особи, які перемістилися після 24.02.2022, не отримували раніше допомогу від міжнародних організацій та належать до таких категорій вразливості:

• «неповні сім’ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні;
  • родина, що складається з однієї самотньої людини 60+ років або з кількох осіб похилого віку, а також родини, де дітей молодше 18 років (одного чи більше) виховують особи похилого віку;
  • родини, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками.

Зауважимо, що всі зазначені критерії мають бути документально підтверджені.

Маєте питання – письмово звертайтеся у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp, де розміщена інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» по всій Україні. Або телефонуйте на гарячу лінію УВКБ ООН: 0 800 307 711.