Проведено освітянський форум

28 серпня 2023 року відбулася традиційна серпнева конференція освітян  Драбівської територіальної громади «Освітнє середовище: сучасні освітні практики, безпека, партнерство», в якій взяли участь керівники закладів освіти та педагогічні працівники громади.

З початком навчального року  всіх присутніх привітала  селищний голова Світлана ОРЕЛ, подякувала за роботу в непростих умовах воєнного стану та відзначила Почесними грамотами Драбівської селищної ради та Подяками селищного голови  багаторічну та сумлінну роботу  освітян.

Начальник відділу освіти Василь БАШТАН підкреслив, що в умовах повномасштабної війни освітяни територіальної громади незалежно від обставин продовжують виховувати майбутнє покоління нашої деркжави, демонструють гнучкість і здатність адаптовуватись до екстремальних умов,  докладають багато зусиль щодо формування безпечного освітнього середовища, щоб школа  стала територією безпеки.

Тематика форуму охоплювала широке коло питань, пов’язаних із роботою освітніх закладів під час війни: Фото без опису

-створення безпечного середовища,

-освітні втрати,

-цифровізація,

-STEM як актуальний напрям модернізації освіти,

-розвиток особистості  в умовах НУШ,

-психологічний супровід освітнього процесу,

-забезпечення права на освіту в умовах війни,

-національно-патріотичне виховання.

Учасники форуму відзначили доцільність, корисність, позитив, натхнення від зустрічі.

Ми щиро вдячні всім за співпрацю, за участь у форумі. Бажаємо досягнень та успіхів.

Миру та перемоги нам всім!