Інформація для жителів громади

До уваги громадян! | Іршавська районна державна адміністрація

До уваги жителів громади!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.23 № 856 розширено перелік отримувачів міжнародної технічної допомоги в рамках експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням, (далі – експериментальний проект) юридичними особами – заклади охорони здоров'я,освіти, культури, соціального захисту населення (комунальної та державної форми власності), заклади фізичної культури і спорту (комунальної форми власності), суб’єкти надання послуг з управління багатоквартирним будинком, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, які провадять господарську діяльність відповідно до видів економічної діяльності.

Більш детальніше із умовами участі в експериментальному проекті можна ознайомитися за посиланням