Чисте довкілля – наше здоров’я!

Відходи, а саме їх зберігання є проблемою як в країні в цілому, так і в нашій громаді, і є одним із чинників, який впливає на екологічну ситуацію та стан здоров’я наших мешканців.

У ході здійснення комплексу заходів із благоустрою населених пунктів Драбівської селищної територіальної громади, з метою забезпечення утримання територій у належному санітарному стані та поліпшення екологічної ситуації, за допомогою спецтехніки  29 серпня розпочато підгортання сміттєзвалища в селищі Драбів.

Закликаємо всіх жителів громади не бути байдужими до екологічних проблем, слідкувати за чистотою довкілля, вивозити сміття у визначені для цього місця, не засмічувати навколишнє середовище.

Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти позитивних результатів, адже чисте довкілля – це наше здоров’я!