Вітання селищного голови з Днем фізичної культури та спорту

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і вболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!
День фізичної культури і спорту – це свято, яке символізує велич сили духу, мужності і патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.
Зичу нашим спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Нехай приклад наших чемпіонів буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту в повсякденному житті та взірцем для підростаючого покоління.
Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!
Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

З повагою,
Селищний голова                                              Світлана ОРЕЛ