Надано соціальні послуги для сімей з дітьми

  • 199

Фото без опису

Батьківство і материнство – це усвідомлений вибір, постійне посвячення, зусилля більше, ніж можете, і життя не для дітей, а з ними! Важливо не тільки знати, що відбувається у них в житті, а як вони з цим справляються. Твердість характеру, впевненість, навички і головне любов, як фундамент усіх подальших звершень і перемог, дитина  не може знайти ніде, крім сім’ї та рідної домівки. Де їй завжди раді і чекають, незважаючи ні на що.

 Нині в Україні значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги. Це родини, які перебувають у складних життєвих обставин з різних причин (низький батьківський потенціал, зловживання алкоголем, домашнє насильство в сім’ї та інше) та потребують соціальної підтримки.

15.09.2023 фахівцями із соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради відвідано 6 сімей, де виховується 18 дітей, в с. Драбове-Барятинське, с. Перервинці, с. Нехайки, с. Привітне, с. Левченкове та с-щі Драбів.  Зазначеним сім’ям надаються різні види соціальних послуг відповідно до Державних стандартів. З членами родин проведено інформаційно-профілактичну роботу щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, запобігання та протидію домашнього насильства, ведення здорового способу життя, забезпечення базових потреб дітей батьками. Перевірено чи всі діти з відвіданих сімей приступили до навчання, наявність консервації, продуктів харчування, сезонного одягу та взуття, готовність родин до опалювального сезону.

Також з дорослими членами родин проведено інформаційно-мотиваційну роботу щодо принципів відповідального, усвідомленого батьківства.