Вітання селищного голови з Днем ветерана

Дорогі  земляки!   Любі  наші батьки, матері, дідусі та бабусі!

Щороку, 1 жовтня, в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

День літньої людини – це  надзвичайно чисте і світле свято на порозі золотої осені.

Цього дня ми вкотре  говоримо теплі слова подяки  Вам, нашим батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і, взагалі, всім літнім людям за неоціненний внесок у розвиток нашої країни, кожного міста, села, родини.

Ваші знання, вміння, практичний життєвий досвід та мудрість - неоціненне багатство.

Життєві випробування загартували у вашому серці найкращі  людські якості – честь, гідність, доброту та любов. І це все Ви передаєте нам – Вашим дітям,  онукам та правнукам.

Незважаючи на вік, багато з Вас  ще  молоді душею люди, які беруть активну участь у житті   нашої громади.

Навіть у складні часи повномасштабного московського вторгнення Ви показуєте молодшим поколінням приклад патріотизму та любові до України, багато безкоштовно у своїх домівкам надали прихисток біженцям з фронтових областей, стали волонтерами та працюєте заради нашої спільної перемоги.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено  і робиться Вами  заради майбутнього України та Драбівської  громади!

Нехай буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких  та осіння пора, в яку ви вступили!

Щасливого і активного Вам довголіття!

Миру всім нам і Перемоги!

З повагою,

Селищний голова        Світлана ОРЕЛ