Відзначено кращих освітян громади

Відзначено кращих освітян громади

Напередодні професійного свята в Драбівській селищній раді відбулися урочистості до Дня працівників освіти.

З професійним святом працівників освітніх закладів Драбівської громади привітала селищний голова Світлана Орел. Кращих педагогів громади відзначено Почесними грамотами Драбівської селищної ради та Управління освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації, Подяками Драбівського селищного голови  за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, популяризацію передового педагогічного досвіду, високий професіоналізм, сумлінну творчу працю на ниві розбудови національної освіти.