Грошова допомога на оренду житла: допоможімо ВПО разом

  • 368

Фото без опису

 

Благодійний фонд "Право на захист" спільно з UNHCR Ukraine розпочинає нову програму грошової допомоги на оренду житла в Київській, Черкаській та Кропивницькій областях.

 Про допомогу
Ця програма передбачає відшкодування вартості оренди житла внутрішньо переміщеним особам та їхнім родинам протягом 6 місяців. Заявки можуть подавати ВПО та їхні родини, які перемістилися після 24.02.2022 і ще не отримували грошову допомогу на оренду житла від міжнародних організацій.


Хто може отримати допомогу
До програми можуть приєднатися особи, які:
➖ Проживають у місцях компактного поселення та готові переїхати в орендоване житло з подальшим проживанням у ньому після завершення виплат.
➖ Проживають у місцях компактного поселення, які будуть розформовані.
➖ Перебувають під ризиком виселення/втрати орендованого житла і мають хоча б один із перерахованих нижче критеріїв вразливості.
➖ Нещодавно переміщені родини, які не бажають жити в місцях компактного поселення та мають хоча б один із перерахованих нижче критеріїв вразливості.

Критерії вразливості включають:


️ Родину з одним з батьків або батьком/матір'ю та дитиною(-ми) віком до 18 років або особами похилого віку від 55 років.
️ Родину, яку очолює одна самотня/кілька самотніх осіб похилого віку від 55 років або особа похилого віку з дитиною(-ми) віком до 18 років.
️ Родини з особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо).
️ Родини, які опікуються дітьми без супроводу (документально підтверджені).

Де подавати заявки
Оформлення допомоги проходить в містах:
📍 м. Київ
📍 м. Черкаси (наразі діють мобільні групи, адресу можна дізнатися на гарячій лінії програми 0800750104)
📍 м. Кропивницький – вул. Пашутинська, 31-а, офісне приміщення (біля ЦНАПу).
Графік роботи: Пн-Пт 09:00 – 18:00.
Ознайомитись з повним переліком необхідних документів та адресами пунктів збору даних можна на сайті БФ “Право на захист”
.

📲 Інформаційна  підтримка: 0800750104