Рішення виконавчого комітету від 12.10.2023

1. Про виконання Закону України «Про дошкільну освіту» у Драбівській територіальній громаді.

2. Про стан надання адміністративних послуг мешканцям громади та впровадження послуг з реєстрації актів цивільного стану громадян.

3. Про проведення заходів на території  громади у листопаді 2023 року.

4. Про роботу Трудового архіву Драбівської селищної ради за 9 місяців 2023 року.

5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав ХХХХХХ.

6. Про визначення місця проживання малолітніх дітей.

7. Про звільнення ХХХХХХХХХ  від здійснення повноважень опікуна.

8. Про звільнення  ХХХХХХХХ від здійснення повноважень опікуна.

9. Про надання дозволу ХХХХХХХХ  на укладення договору про поділ спадкового майна від імені малолітньої дитини.

10. Про надання дозволу ХХХХХХХ на дарування 43/100 частини житлового будинку та земельної ділянки малолітнім дітям.

11. Про надання одноразової грошової допомоги жителям Драбівської  громади.

12. Про затвердження   висновку  органу опіки та піклування  Драбівської селищної ради про доцільність  призначення  ХХХХХХХХ  опікуном.

13. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами) в смт Драбів Золотоніського району Черкаської області.

14. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (магазин) в смт Драбів Золотоніського району Черкаської області.

15. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (гараж) в смт Драбів Золотоніського району Черкаської області.

16. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) в селищі Драбове-Барятинське Золотоніського району Черкаської області.

17. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) в  с.Митлашівка Золотоніського району Черкаської області.

18. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) в с.Митлашівка Золотоніського району Черкаської області.

19. Про початок опалювального сезону 2023-2024 років на території Драбівської селищної територіальної громади.

20. Про припинення чинності договору  оренди нерухомого майна від 18.01.2023 №2/2023.

21. Про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна, виявленого на території Драбівської селищної територіальної громади.

22. Про створення комісії з приймання – передачі нерухомого майна в оперативне управління та на баланс виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

23. Про створення комісії з приймання-передачі індивідуально визначеного майна в господарське відання та на баланс комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства Драбівської селищної ради.

24. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Драбівської селищної ради на  2022-2023 роки».

25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.12.2020 №1-1/VІІІ «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Драбівської селищної ради».

Протокол засідання виконавчого комітету