Проведено тренінг "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

  • 95

 

 

18 листопада 2023 року у Драбівському ліцеї стартували тренінги Програми підвищення кваліфікації для учителів початкових класів "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" за підтримки THE LEGO FOUNDATION.

Мета тренінгів - упровадження діяльнісних методів навчання в освітній процес закладів загальної середньої освіти як способу реалізації ідей та змісту НУШ і відповіді на питання, як навчати дітей сьогодні.

Завдячуючи тренерам КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Добровольській Людмилі Насибівні та Кириленко Вікторії Миколаївні учасники тренінгу Драбівської та Великохутірської територіальних громад працювали у творчих локаціях та провели ряд практичних вправ, адже у сьогоднішній реалії освітній процес потребує нових підходів та інструментів. Вчителі початкових класів створили багато проєктів, що стимулюють творчу уяву та забезпечують можливість навчання через гру. Все це надає можливість ефективніше реалізувати освітні процеси та досягти поставлених цілей у Новій українській школі.

Зустріч залишила безліч емоцій та вражень, а головне – почуття радості від командної роботи!

Зібратись разом - це лише початок, триматись разом - прогрес, а працювати разом - успіх!