За несплату земельного податку - штраф!

Шановні користувачі, власники земельних ділянок

та земельних часток (паїв),

що розташовані на території Драбівської громади!

Селищна рада нагадує про обов’язковість сплати земельного податку для тих громадян, які ще не провели оплату за 2022-2023 роки.

Сплата земельного податку та податку на нерухоме майно прямо впливає на рівень наповнення місцевого бюджету. Саме тому, звертаємося до Вас з проханням подбати про своєчасну оплату податків, оскільки до боржників будуть застосовуватися заходи стягнення, визначені нормами Податкового кодексу України.

Інформацію щодо нарахованих сум податкових зобов’язань та сум заборгованості зі сплати земельного податку, можна отримати у Драбівській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Черкаській області (вул. Центральна, 69, каб.114 – тел.: 0473830477)  або у відділі земельних відносин та екології (вул. Центральна, 69, каб.203).