Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”

Підведено  підсумки обласного етапу  Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки „Новорічна  композиція”.

На обласний етап конкурсу було надіслано майже 670 фоторобіт від закладів освіти міст, ОТГ Черкаської області. Учасники продемонстрували творчий рівень майстерності, фантазії та уяви.

Роботи  призерів Андрущенко Поліни, Синенко Валерії, вихованок гуртка «Зроби світ кращим»,  учениць 5 класу Закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів села Білоусівка (керівник Каюк Ольга Павлівна)  надіслані для подальшої участі на Всеукраїнську виставку-конкурс «Новорічна композиція», що розпочала свою роботу 20 грудня 2023 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Києві.

Відповідно до рішення оргкомітету «Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» учасники виставки з числа учнів шкіл територіальної громади посіли:

І МІСЦЕ:

1. Учні 3 класу, вихованці гуртка «Зроби світ кращим» Закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів села Білоусівка (керівник Каюк Ольга Павлівна)

2. Капля Назар, вихованець гуртка «Зроби світ кращим», учень Закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів села Білоусівка (керівник Каюк Ольга Павлівна)

3. Матвєєнко Микола, учень 4 класу Закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів села Білоусівка (керівник Капля Леся Михайлівна)

ІІ МІСЦЕ:

Берестюк Артем, учень 1 класу Закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів села Білоусівка (керівник Капля Леся Михайлівна)

ІІІ  МІСЦЕ:

Ярошенко Злата, учениця 2 класу Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка с.Нехайки  (керівник Ярошенко Ніна Петрівна).

Всім учасникам та їх наставникам бажаємо нових творчих здобутків!