ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Драбівської селищної ради , код ЄДРПОУ 04407690, Україна, 19801,Черкаська області, Золотоніський район, смт Драбів,  вул. Центральна,69, категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з прибирання снігу комунальних вулиць та доріг населених пунктів Драбівської селищної територіальної громади (код за ДК 021:2015: 90620000-9 Послуги з прибирання снігу)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-01-001174-a;

Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення:   1047000.00 грн з урахуванням очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1047000.00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та відповідають базовим технічним вимогам до таких послуг Закону України «Про благоустрій населених пунктів»; Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54.

Мета наданої послуги: для забезпечення потреб територіальної громади.

Розрахунок потреби до 31.12.2024 рік з економічним обґрунтуванням очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості здійснювався на підставі закупівельних цін попередніх періодів, а саме: був проведений аналіз закупівель  алогічних послуг за минулі роки.