В області підготовлено проєкт програми підтримки розвитку галузі тваринництва в ОСГ

  • 264

Тваринництву треба комплексна державна програма відродження — думка —  КУРКУЛЬ

Шановні жителі Драбівської територіальної громади!

Драбівська селищна рада повідомляє, що Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної адміністрації розроблено проєкт Програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Черкащини на період до 2028 року.

Проєктом Програми передбачено підтримку розвитку галузі тваринництва в особистих селянських господарствах зокрема:

- фінансова підтримка за утримання поголів’я корів молочного та молочно - м’ясного напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, за умови утримання у своєму господарстві не менше як трьох ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів у розмірі  5,0 тис. грн. на одну корову, але не більше 50,0 тис. грн. для одного отримувача; 

- виплата часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння вітчизняного виробництва, за умови утримання у своєму господарстві трьох і більше голів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів в розмірі до 70% вартості придбаного обладнання, але не більш як 10,0 тис. грн.

Для уточнення даних, просимо жителів смт Драбів, що тримають у своєму господарстві трьох і більше корів звернутись до кабінету 203 Драбівської селищної ради, яка розташована за адресою: смт Драбів, вул. Центральна, 69.