Виплата одноразової грошової допомоги мобілізованим жителям громади

Відповідно до селищної комплексної Програми  соціального захисту населення  «Турбота», в 2024 році на території Драбівської громади продовжується виплата одноразової грошової допомоги жителям громади (зареєстрованим), які мобілізовані до ЗСУ, уклали контракт про військову службу,  військовослужбовцям, які отримали поранення, контузії,  травми під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Розмір грошової допомоги  мобілізованій особі (контрактнику) становить 4 тис. грн.

Розмір грошової допомоги військовослужбовцям, які отримали поранення, контузії,  травми, визначається комісією  в кожному конкретному випадку окремо, виходячи з обставин, що склалися, тяжкості поранення, тривалості періоду реабілітації та інше.

Для отримання грошової допомоги, громадяни або їх законні представники, подають до відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради  (смт Драбів, вул. Центральна, 69, каб. № 205, 208)  заяву  та  копії   наступних  документів:

-  паспорт, ідентифікаційний код;

- витяг із реєстру  територіальної громади;

- витяг з наказу командира військової частини про зарахування на службу по мобілізації, або копію мобілізаційної довідки ТЦК та СП;

- довідку  військової частини про військову службу за контрактом і  участь у здійсненні  заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з  військовою агресією російської федерації проти України станом на дату звернення;

- витяги, виписки, довідки закладів охорони здоров’я про отримані поранення, контузії, травми під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;

- інші документи, що підтверджують належність до осіб, які мають право на отримання грошової допомоги;

- реквізити рахунку, відкритого в установі банку.

У разі неможливості  подання  мобілізованими особами або контрактниками, документів особисто,  відповідну заяву може  подати  один із представників сім’ї мобілізованого або контрактника : батько, мати, дружина/чоловік, повнолітні син/дочка.

У такому випадку, до зазначених вище  документів  додається копія паспорта громадянина України ( заявника) та копія  облікової  картки  платника податків, копії документів, що посвідчують ступінь родинного зв’язку.