ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДАЖ ОБ’ЄКТА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДАЖ

Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях через електронну торгову систему  Prozorro. Продажі  проводить продаж об’єкта державної власності – частини нежилого приміщення  площею 276,9 кв. м (Черкаська обл., Золотоніський р-н, смт Драбів, вул. Центральна, 67), що обліковується на балансі Територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області (код за ЄДРПОУ 26261092).

Аукціон без умов призначено на 05 лютого 2024 року, стартова ціна об’єкта – 634 602,00 грн. (без урахування ПДВ).

Відомості про об’єкт приватизації: нежитлові приміщення загальною площею 276,9 кв. м розташовані в двоповерхової адміністративної будівлі загальною площею 518,9 кв. м. Адмінбудівля побудована у 1971 році для органів державної влади. Вимощення по периметру будинку асфальтобетонне. Під’їзні шляхи асфальтовані. Фізичний стан приміщень задовільний. Інженерні комунікації: електропостачання та централізоване теплопостачання – діюче; водопостачання та водовідведення – відсутні. Приміщення не використовуються балансоутримувачем та власником з 2008 року, частина приміщень передана в оренду.

Інформацію щодо аукціону можна отримати за покликанням https://prozorro.sale/auction/SPЕ001-UA-20240111-46009. За додатковою інформацією звертатися за тел.: (050) 937-29-21.