Рішення виконавчого комітету селищної ради від 11.01.2024

Рішення виконавчого комітету від 08.06.2023 | Драбівська громада

Про звіти керівників комунальних підприємств та закладів Драбівської селищної ради про роботу в 2023 році.

Про звіт начальника комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства Драбівської селищної ради Лісового І.В.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради у 2023 році

Про стан виконавської дисципліни, виконання рішень виконавчого комітету та доручень селищного голови у виконавчому комітеті селищної ради.

Про надання одноразової грошової допомоги жителям Драбівської територіальної громади.

Про надання соціальної послуги стаціонарного догляду ХХХХХ

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету селищної ради від 14.07.2022 № 122 «Про надання соціальної послуги стаціонарного догляду ХХХХХХ»

Про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Про надання дозволу ХХХХ на дарування ½ частини житлового будинку та земельної ділянки, де право користування має неповнолітня дитина.

Про надання ХХХХХХ статусу дитини-сироти.

Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджетних коштів.

Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги догляду вдома та натуральної допомоги

Про видалення аварійних, сухостійних дерев на території Драбівської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 22.07.2016 №57 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в смт Драбів».

Протокол № 1 від 11.01.2024

Порядок ведення засідання виконавчого комітету