Підведено підсумки та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

На обласний етап було надіслано 280 робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти з міст та ОТГ області, згідно представлених оргкомітету матеріалів визначено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» серед них і учасники Драбівської громади:

ІІІ МІСЦЕ отримали:

• Строгецький Захар, вихованець гуртка «Паперокручення» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради (керівник Кукса Оксана Олексіївна);
  • Васільєва Софія, вихованка гуртка «Витинанка» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Драбове-Барятинське (керівник Івко Оксана Михайлівна).

За активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» в номінації «Подарунок воїну» відзначені:

• Капля Назар, учень 3 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Білоусівка Драбівської селищної ради (керівник Каюк Ольга Павлівна);
  • Максименко Поліна, учениця 7 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради (керівник Капля Леся Михайлівна, педагог-організатор);
  • Андрущенко Поліна, учениця 5 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради (керівник Нерознак Людмила Анатоліївна, вчитель мистецтва).
  • Вітаємо дітей та їх керівників, бажаємо нових перемог та успіхів !