Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»!

Підведено підсумки обласного  етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», на який було надіслано 280 робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти з міст та ОТГ області.

У номінації «Подарунок воїну» ІІІ місце посіли:

Строгецький Захар, вихованець гуртка «Паперокручення» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради,

Васільєва Софія, вихованка гуртка «Витинанка» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Драбове-Барятинське (керівник Івко Оксана Михайлівна).

Учасники нагороджені Грамотою Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» в номінації «Подарунок воїну» взяли:

Капля Назар, учень 3 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Білоусівка Драбівської селищної ради.

Максименко Поліна, учениця 7 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради.

Андрущенко Поліна, учениця 5 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради.

Активних учасників відзначили Грамотою комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Вітаємо всіх учасників та їх наставників! Бажаємо нових  творчих здобутків!